
Tlakový snímač z nerezové oceli
Model: LHP-11
Nákladní váha, dynamická železniční váha, násypka
Příslušenství: Zátěžová hlava, montážní sady
Nákladní váha, dynamická železniční váha, násypka
Příslušenství: Zátěžová hlava, montážní sady
Odeslat dotaz
Představení produktu
| Materiál: | Slitina, Nerez |
| Kapacita: | 30t-50t |
| Jmenovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hystereze: | ±0.02%F.S. |
| Opakovatelnost: | ±0.01%F.S. |
| Plíživé (30 minut): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zůstatek: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vliv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vstupní impedance: | 700±5Ω |
| Out Impendance: | 700±5Ω |
| Izolační impedance: | Větší nebo rovno 5000MΩ |
| Budicí napětí: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňů ~+50 stupňů |
| Servisní rozsah: | -20 stupňů ~+60 stupňů |
| Rozsah bezpečného přetížení: | 120%F.S. |
| Třída ochrany: | IP68 |
| Délka kabelu: | 15m |
| Kód drátu: | Červená (Ex+) Černá (Ex-) Zelená (Sig+) Bílá (Sig-) |

Populární Tagy: kompresní siloměr z nerezové oceli, Čína výrobci kompresních siloměrů z nerezové oceli, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz










