
Snímač zatížení nákladních vozidel
Model: LHP-4
Nákladní váha, dynamická železniční váha, násypka
Příslušenství: Zátěžová hlava, montážní sady
Nákladní váha, dynamická železniční váha, násypka
Příslušenství: Zátěžová hlava, montážní sady
Odeslat dotaz
Představení produktu
| Materiál: | Slitina, Nerez |
| Kapacita: | 20t-60t |
| Jmenovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.03%F.S. |
| Hystereze: | ±0.02%F.S. |
| Opakovatelnost: | ±0.01%F.S. |
| Plíživé (30 minut): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zůstatek: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vliv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vstupní impedance: | 700±5Ω |
| Out Impendance: | 700±5Ω |
| Izolační impedance: | Větší nebo rovno 5000MΩ |
| Budicí napětí: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňů ~+50 stupňů |
| Servisní rozsah: | -20 stupňů ~+60 stupňů |
| Rozsah bezpečného přetížení: | 120%F.S. |
| Třída ochrany: | IP68 |
| Délka kabelu: | 9m |
| Kód drátu: | Červená (Ex+) Černá (Ex-) Zelená (Sig+) Bílá (Sig-) |

|
Kapacita |
Velikost (mm) |
N.W. |
|||||
|
t |
A |
B |
d (max.) |
C |
e (max.) |
SR |
kg |
|
20 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 stupně |
130.0 |
6.5 |
|
30 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 stupně |
160.0 |
6.5 |
|
40 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 stupně |
180.0 |
6.5 |
|
50 |
260.0 |
210.0 |
11.0 |
88.0 |
3,0 stupně |
220.0 |
8.0 |
|
60 |
260.0 |
210.0 |
11.0 |
88.0 |
3,0 stupně |
220.0 |
8.0 |
Populární Tagy: siloměr pro nákladní vozidla, Čína výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice
Snímač kanystruMohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz










