
Nízkoprofilová kompresní zátěžová buňka
Model: LHY-7
Hopper Scale, Storage Scale
Hopper Scale, Storage Scale
Odeslat dotaz
Představení produktu
| Materiál: | Nerez |
| Kapacita: | 250kg-100t |
| Jmenovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.05%F.S. |
| Hystereze: | ±0.05%F.S. |
| Opakovatelnost: | ±0.02%F.S. |
| Plíživé (30 minut): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zůstatek: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vliv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vstupní impedance: | 760±10Ω |
| Out Impendance: | 700±5Ω |
| Izolační impedance: | Větší nebo rovno 5000MΩ |
| Budicí napětí: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňů ~+50 stupňů |
| Servisní rozsah: | -20 stupňů ~+60 stupňů |
| Rozsah bezpečného přetížení: | 120%F.S. |
| Třída ochrany: | IP68 |
| Délka kabelu: | 5m |
| Kód drátu: | Červená (Ex+) Černá (Ex-) Zelená (Sig+) Bílá (Sig-) |

|
Kapacita |
Velikost (mm) |
N.W. |
||||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
F |
SR |
M |
kg |
|
0,25-15 Se |
82.0 |
44.0 |
32.0 |
22.0 |
70.0 |
120.0 |
M8 |
1.5 |
|
15-30 Se |
100.0 |
48.0 |
35.0 |
28.0 |
80.0 |
120.0 |
M10 |
2.5 |
|
30 |
126.0 |
54.0 |
40.0 |
35.0 |
90.0 |
120.0 |
M12 |
4.0 |
Populární Tagy: nízkoprofilové kompresní siloměry, Čína výrobci nízkoprofilových kompresních siloměrů, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz










