
Tahové siloměry typu S pro vážení zavěšených břemen
Model: LHS-6
Elektro-mechanická váha, dávkovací váha, jeřábová váha, násypka
Elektro-mechanická váha, dávkovací váha, jeřábová váha, násypka
Odeslat dotaz
Představení produktu
| Materiál: | Nerez |
| Kapacita | 200-700 kg |
| Jmenovitý výstup: | 3 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hystereze: | ±0.02%F.S. |
| Opakovatelnost: | ±0.02%F.S. |
| Plíživé (30 minut): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zůstatek: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vliv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vstupní impedance: | 385±10Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Izolační impedance: | Větší nebo rovno 5000MΩ |
| Budicí napětí: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňů ~+50 stupňů |
| Servisní rozsah: | -20 stupňů ~+60 stupňů |
| Rozsah bezpečného přetížení: | 120%F.S. |
| Třída ochrany: | IP67 |
| Délka kabelu: | 6m |
| Kód drátu: | Červená (Ex+) Černá (Ex-) Zelená (Sig+) Bílá (Sig-) |
| Čistá hmotnost: | 1,5 kg |

Populární Tagy: Tenzní siloměry typu S pro vážení zavěšených břemen, Tahové snímače typu Číny pro vážení zavěšených břemen výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice
Snímač zatížení S BeamDalší
NeMohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz










