
Vysoce přesný jednobodový snímač zatížení
Model:LHE-2AElectronic Price Computing Scal, Plttorm
Váha a další váhy s malou kapacitou
Váha a další váhy s malou kapacitou
Odeslat dotaz
Představení produktu
| Materiál: | Hliník |
| Kapacita: | 3kg - 100kg |
| Jmenovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hystereze: | ±0.02%F.S. |
| Opakovatelnost: | ±0.01%F.S. |
| Plíživé (30 minut): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zůstatek: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vliv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vstupní impedance: | 410±15Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Izolační impedance: | Větší nebo rovno 5000MΩ |
| Budicí napětí: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňů ~+50 stupňů |
| Servisní rozsah: | -20 stupňů ~+60 stupňů |
| Rozsah bezpečného přetížení: | 120%F.S. |
| Třída ochrany: | IP67 |
| Délka kabelu: | 3m |
| Kód drátu: | Červená (Ex+) Černá (Ex-) Zelená (Sig+) Bílá (Sig-) |
| Čistá hmotnost: | 0,6 kg |

|
Kapacita |
Velikost (mm) |
||||||||||
|
kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
K |
M |
T |
|
3-100 |
150.0 |
6.0 |
19.0 |
100.0 |
19.0 |
25.4 |
30.0 |
40.0 |
19.0 |
1/4-20 |
1/4-28 |
Populární Tagy: vysoce přesný jednobodový siloměr, výrobci vysoce přesných jednobodových siloměrů, dodavatelé, továrna v Číně
Mohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz










