
Snímač zatížení smykového nosníku s jedním koncem
Model: LHX-2
Váha pro nákladní vozy,-pásová jeřábová váha, váha pro násypky
Příslušenství: patka, nosná hlava, montážní sady
Váha pro nákladní vozy,-pásová jeřábová váha, váha pro násypky
Příslušenství: patka, nosná hlava, montážní sady
Odeslat dotaz
Představení produktu
| Materiál: | Slitina, Nerez |
| Kapacita: | 50kg-10t |
| Jmenovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hystereze: | ±0.02%F.S. |
| Opakovatelnost: | ±0.01%F.S. |
| Plíživé (30 minut): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zůstatek: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vliv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vstupní impedance: | 385±10Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Izolační impedance: | Větší nebo rovno 5000MΩ |
| Budicí napětí: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňů ~+50 stupňů |
| Servisní rozsah: | -20 stupňů ~+60 stupňů |
| Rozsah bezpečného přetížení: | 120%F.S. |
| Třída ochrany: | IP67, IP68 |
| Délka kabelu: | 6m |
| Kód drátu: | Červená (Ex+) Černá (Ex-) Zelená (Sig+) Bílá (Sig-) |

|
Kapacita |
Velikost (mm) |
N.W. |
|||||||||||
|
t |
A |
B | C | D | E | F | G | H | H1 |
J |
K |
M |
kg |
|
0.5-2 |
203.0 |
37.0 |
95.0 |
43.0 |
19.0 |
64.0 |
98.0 |
30.0 |
8.0 |
32.0 |
16.0 |
13.0 |
1.2 |
|
5 |
235.0 |
48.0 |
110.0 |
52.0 |
23.0 |
66.0 |
124.0 |
30.0 |
12.0 |
38.0 |
22.0 |
21.0 |
4.0 |
| 10 | 279.0 | 60.0 | 133.0 | 67.0 | 25.0 | 82.0 | 140.0 | 20.0 | 8.5 | 48.0 | 32.0 | 28.0 | 7.0 |
|
20 |
318.0 |
70.0 |
153.0 |
82.5 |
32.0 |
89.0 |
159.0 |
25.0 |
10.0 |
54.0 |
38.0 |
34.0 |
9.5 |
Populární Tagy: jednokoncový smykový paprskový siloměr, Čína jednokoncový smykový paprskový siloměr, výrobci, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz










