
Náprava Nákladní Na palubě Vážící snímač zatížení
Model: LHX-5
Váhy pro nákladní vozy,-pásové jeřábové váhy, násypky
Váhy pro nákladní vozy,-pásové jeřábové váhy, násypky
Odeslat dotaz
Představení produktu
| Materiál: | Slitina |
| Kapacita: | 5t-7t |
| Jmenovitý výstup: | 0,5 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.05%F.S. |
| Hystereze: | ±0.03%F.S. |
| Opakovatelnost: | ±0.02%F.S. |
| Plíživé (30 minut): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zůstatek: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vliv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňů |
| Vstupní impedance: | 385±10Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Izolační impedance: | Větší nebo rovno 5000MΩ |
| Budicí napětí: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňů ~+50 stupňů |
| Servisní rozsah: | -20 stupňů ~+60 stupňů |
| Rozsah bezpečného přetížení: | 120%F.S. |
| Třída ochrany: | IP67, IP68 |
| Délka kabelu: | 10m |
| Kód drátu: | Červená (Ex+) Černá (Ex-) Zelená (Sig+) Bílá (Sig-) |

|
Kapacita |
Velikost (mm) |
N.W. |
|||||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
0 |
kg |
|
5 |
54.0 |
305.0 |
150.0 |
85.0 |
75.0 |
283.0 |
22.0 |
20.0 |
6.0 |
|
7 |
62.0 |
340.0 |
155.0 |
100.0 |
88.0 |
300.0 |
29.0 |
26.0 |
8.0 |
Populární Tagy: Nákladní náprava na palubě vážící siloměr, Čína nákladní náprava na palubě vážící siloměr výrobci, dodavatelé, továrna
Další
NeMohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz










